ח”כ הרב יעקב אשר מתרשם מאהל שרה

ח"כ ?????? הרב יעקב אשר ערך ביקור מרגש בבית הספר "בית חנוך" של אהל שרה, בו לומדים למעלה מ-50 ילדים בני 6-14 בעלי מוגבלות שכלית.

ביקורו של Brooklake ח"כ הרב אשר ????? נפתח בקבלת פנים מרשימה ע"י wholesale nba jerseys תלמידי בית הספר. על אחד הקירות התנוסס שלט גדול ובו ברכת "ברוכים הבאים" בסמלים, עמהם משתמשים התלמידים בכדי לתקשר. הרב אשר סייר בכיתות הלימוד ועקב מקרוב אחר המענה החינוכי המסור של צוות בית הספר והתרשם מקרוב אחר המשוב vélemények החיובי של התלמידים שמתמודדים עם אתגרים מורכבים וייחודיים. הח"כ צפה בשיעור משנה מרתק לתלמידים הבוגרים, בו המחישה המורה את מלאכת "מכבה" בעזרת אמצעי המחשה ססגוניים , ואף השתמשה בשיטת הסמלים. בכיתת התלמידים הקטנים, צפה הח"כ בשיעור קריאה חווייתי. הרב אשר אף כובד לקבוע מזוזות באגף המשופץ של בית הספר.

רגעים מרתקים היו כאשר ביקרה הפמליה בחממה הטיפולית של בית הספר שבו שותלים החניכים פרחים ומרכיבים עציצים בהנחיית מדריך מוסמך. העציצים נמכרים לקהל הרחב, כאשר ההכנסות מקודשות Vogelland לילדי אהל שרה. החממה אף משמשת אפיק חשוב לעצמאות, ומקנה לתלמידים כישורי עבודה הכרחיים לשילובם Service בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

במהלך הביקור קיבל ח"כ יעקב אשר מפי מנכ"לית עמותת אוהל שרה הגב’ מלכה וינברג, סקירה מקיפה ורחבה על כלל השירותים השונים הניתנים במסגרת פעילויות העמותה, כמו גם הייחודיות במענה הכלל מערכתי הניתן באמצעות הצוותות הרב מקצועיים המשולבים במסגרות השונות.

בתום הביקור, העניקו שני תלמידים מבית הספר תעודת הוקרה בשם הנהלת המוסד לח"כ wholesale jerseys על פועלו הרב למען אהל שרה בכלל ולמען שיפור איכות חיים של התלמידים והבוגרים עם הצרכים המיוחדים.

חבר הכנסת יעקב אשר סיכם wholesale mlb jerseys את הביקור: "היה זה עבורי ביקור ??? מרגש ביותר. התרגשתי לראות איך בעמותת אהל שרה לא מוותרים על אף נשמה יהודית ומעניקים לכל ילד וילד את הנדרש על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום בו . אני מתכוון לפעול בבית המחוקקים הישראלי על מנת לסייע לחניכים לקבל את מירב הסיוע".

מנהלת עמותת ‘אוהל שרה’ הגב’ מלכה וינברג הוסיפה: "חבר הכנסת סייע לנו רבות בפעילותנו, והיה המניע לכל ההתפתחות wholesale nba jerseys של אהל שרה בשנים האחרונות. cheap nfl jerseys אנו מאמינים כי גם בתפקידו הנוכחי, ימשיך ויסייע בעדינו, כדי שנוכל להבטיח את המשך רווחת הילדים שאהל שרה עבורם הוא בית לחיים ולכל החיים".