טקס פתיחת גן שעשועים לבית חנוך והוקרה למשטרת ישראל

לקראת ראש השנה התקיים טקס חגיגי ומרגש של חנוכת גן הזה"ב – גן השעשועים החדש שהוקם בעזרת המוסד לביטוח הלאומי וקרן שלם, בחצר ביה"ס לבנים בית חנוך, ובו מתקנים אתגריים לילדים שיעזרו לקידום ופיתוח הילדים וכשורי המוטוריקה שלהם.כמו כן בגינה הותקנו משטחי ריצוף בטיחותיים בצורת כבישים, מדרכות ומעברי חציה על מנת לאפשר לילדים ללמוד ולתרגל את כללי הזהירות בדרכים ולהכשיר אותם לחיים עצמאיים בקהילה בעתיד.
הטקס התחיל עם ביקור ראש העיר הרב זייברט ומפקדים מתחנת המשטרה של פרדס כץ – התחנה שעבדה להחזיר ציוד יקר שנגנב לביה"ס גשרים.
בטקס גזירת הסרט לגן התכבד ראש העיר והרב גינזבורג שביחד עם תלמיד בית הספר גזרו את הסרט והסירו את הלוט מעל השלט של הגן שעשועים.


הפמלייה נכנסו לבניין ביה"ס, ביקרו בשתי כיתות והתרשמו מהידיעות של הילדים.
לבסוף התקיים החלק השני – טקס חלוקת תעודות הוקרה לשוטרים שלקחו חלק בהחזרת ציוד יקר שנגנב מילדות גשרים – טבלטים  המשמשות לבנות לפה ואשר במאמצים רבים ובשיתוף פעולה של המשטרה נמצאו הגנבים השפלים שפרצו לבית הספר ונתפסו על חם במצלמות האבטחה, וכל הציוד הוחזר למחרת לשמחת הילדות.
הרב גינזבורג נשא את דבריו, דברי חיזוק וברכה למשטרה . גם ראש העיר בירך את הנוכחים. נציג המשטרה הביע את התרגשותו מהמעמד כאשר הוא והשוטרים זכו לסייר בבית הספר ולראות את הילדים היקרים והחמודים. השוטרים קבלו תעודות וערכות שי לכבוד ראש השנה שנארזו ע"י מע"ש לב רבקה!