טיול השנה לאלפים הצרפתיים

תמונות: יעקב נחומי

חזרנו! היה זה מסע מאתגר ומעשיר ביותר. החניכים נהנו עד השמיים מהחוויות המרגשות והמעניינות שהלכו והתעצמו מיום ליום ואשר תוכננו במקצועיות רבה ע"י גב' תמר וולף מחברת התיור Go & Joy . זה התחיל בהמראה לשחקים כאשר אחד הדיירים חיפש את הקב"ה בין העננים הצחורים. כמובן שגם מצא אותו כי הרגשנו בחוש איך הוא מלווה אותנו בכל צעד ושעל, מיישר לנו הדורים ופותר בעיות ומכשולים והכל על למנת לשמח את הילדים שלו המיוחדים.

זה המשיך למחרת כשהגענו למונט בלאן – ההר הכי גבוה באלפים. אין כמו לעמוד על גג העולם ולשאוף אוויר נקי וטהור של פסגות מושלגות. היופי הטוהר והשירה העצומה בעקבותיו עשה משהו לנשמות הטהורות הללו, ולמדריכים שליוו אותם ועבדו לילות כימים על מנת שהם ימצו כל רגע לחויות חיוביות ובונות שישאירו רושם לעוד הרבה זמן.

למחרת בלונה פארק שוב חווינו טלטלות, הפעם מעשי אדם, דוגמת רכבת הרים עוצר נשימה וחוטף כיפות וכובעים, שלא לדבר על מגלשת האקסטרים עם נחיתה חדה ורטובה! נוכחנו לדעת שהחברה שלנו אמיצים במיוחד! ואיך אפשר חו"ל ללא קניות בפריימארק? פסגת החלומות התגשמה לחניך ר. שזכה לרכוש משקפי שמש ושעון ועוד כובד בבקבוק קוקה קולה!! אשרינו שהיינו השליחים הנאמנים.

טיול לעיירה אנסי הציורית השרה על הקבוצה שלווה פסטוראלית עד כדי איחור השייט באגם הכי נקי באלפים! אבל אל דאגה גם כאן בסיעתא דשמיא ובעזרת אשת הצוות דוברת צרפתית הסכימו שנעלה לאוניה הבאה ונהנינו עד מאוד מהחוויה המרגיעה.

באותו לילה לאחר ארוחת ערב, מנוחה קצרה והתארגנות יצאנו לדרך חזרה. עייפים אך מרוצים, עם יומנים מלאי רישומים שעוד הרבה שנים מהיום ימתיקו ויאירו לחניכים את הימים האפורים של שגרה מלאי האתגרים וההתמודדיות האישיים של כל אחד ואחד.

נחיתה רכה בנתב"ג התרככה עוד יותר בקבלת פנים המאירה והמתוקה שחיכה לנו באולם הנחיתות ע"י המנהלת מלכה וינברג בליווי אנשי צוות ומדריכי אהל שרה שהגיעו לאסוף את החניכים העייפים והמרוצים ששמחו מאוד לשמוע שפה מוכרת וחיכו כבר לפגוש את  הפינה המוכרת שלהם בביתם החם באהל שרה.